Baba Candır Son Bölüm izle | hd izle, Baba Candır Yeni Bölüm seyret, online izle ,Baba Candır Son bölümSponsor Bağlantılar

Baba Candir 50. Bolum 11 Aralik 2016


Baba Candır!

Baba Candır, uzun yıllar öncelikle eşini kaybedince, üç çocuğuna hem babalık hem annelik hem de "yaşam koçluğu" yapmak mecburiyetinde kalmış, emektar bir yufkacı olan Salih'in başından geçen kimi şen, bazen de hüzünlü olayları anlatıyor.

Salih'in 3 çocuğu da büyümüş ve hayata atılma yaşına gelmiştir. Salih'in hayattaki tek amacı çocuklarının hem meslek hayatında, hem de hususi yaşamlarında mutlu olduklarını görmektir. küçükler ise, bundan sonra büyüdükleri için, babalarının sözünü pek dinlemeden, kendi başlarının çaresine kendileri bakmayı, yani hayatı kendi bildikleri bunun gibi yaşam sürmeyi tercih etmektedirler. ancak 3 çocuk da henüz kendi evlerine çıkacak kadar yeterli bir ekonomik özgürlüğe kavuşamadıkları için, halen babalarının evinde yaşamaktadırlar. aslında bu durum Salih'in de işine gelmektedir; sebebi ise, ne kadar büyümüş olurlarsa olsunlar, babalarının gözünde onlar hala küçük bir çocukturlar ve babalarının ilgisine ve korumasına ihtiyaçları bulunmaktadır. Baba Candir tüm hızıyla devam ediyor!

çocukları için Yaşayan Baba Candır

Salih'in yaşamda azami inandığı sözlerden biri "bir babanın, oğlunun yaptığı bütün yanlışlardan mesul olduğudur." Bu nedenle, Salih, iki oğlunun da meslek yaşamlarında yahut özel hayatlarında yaptıkları hataların sorumluluklarını üstlenmekte ve onları düzeltmek için büyük bir çaba harcamaktadır. Salih, tüm bunları yaparken, en iyi kendi hayatını ihmal edip, yalnızca çocukları için yaşamaktadır. Bu sebepten de çocuklarına göre Baba Candır!

Salih'in en büyük çocuğu, kızı Ece, Türkiye'nin büyük holdinglerinden birinin sahibi ve yönetim kurulu başkanı, Anadolu Kaplanı tarzındaki bir adam olan Hasan Başkan'ın hususi asistanı görevindedir. Salih, kızının meslek hayatında başarılı olmasına çok aşırı sevinirken; hiç bir özel hayatı olmamasına da üzülmektedir.

Salih'in en büyük oğlu Egemen de, aynı ablası kadar başarılı bir çocuktur; tıp fakültesinden iyi derece ile mezun olduktan sonra, onkoloji uzmanı olmuş ve özel bir hastanede, kanser araştırmaları üzerine çalışmaya başlamıştır.

Aile Değerlerini önemseyen sıra Baba Candır

Ece ve Egemen, iyi kariyer seçimleri yapmış olmalarına rağmen, iş arkadaşları ya da patronları yüzünden büyük sorunlar yaşamaktadırlar. Ece, patronunun oğlu, şımarık ve kontrolcü bir adam olan Haluk'a karşı büyük bir mücadele veriyordur. Haluk Ece'nin babasıyla olan yakınlığından ve hızlı yükselişinden rahatsızdır. Ece'den kurtulmak istemekte ve her fırsatta onu şirketten göndermek için uğraşmaktadır. Egemen de, görev aldığı hastanenin başhekimi ile uğraşmaktadır. Başhekim kendisine kafayı taktığı için Egemen sürekli nöbete kalmaktadır. Başhekim gerçekte Egemen'i sınıyordur. Egemen'in çalışkanlığından ve dürüstlüğünden emin olunca onu uçarı kızı Aslı ile tanıştırır.

Salih, kızı ve oğlunun bu kadar çok çalışırken, sağlıklarına hiç dikkat etmiyor olmalarından ötürü çok aşırı üzülmekte ve onlara küçük bir çocuk gibi görerek iyi beslenmeleri ve sağlıklarına dikkat etmeleri meselesi için sürekli uyarmaktadır.

menfaatlerini meslek hayatına kaptırmış olan bu iki çocuk, babalarının bu çok aşırı korumacı halinden sıkılmıştır ve bu nedenle çok çok babalarını yalnız bırakmaktadırlar.

Baba Candır Dizisinin sıkıntı çocuğu

Ailenin en küçüğü Emrecan, tam bir "sorun çocuk" devir. Emrecan, liseden sonra üniversiteyi kazanmış, fakat ikinci sınıftan sonra okuldan atılmış, askerliğini yaptıktan sonra iki yıl boyunca meslek aramış, ama hala kendisine müsait doğru dürüst bir meslek bulamamış, çok asi ruhlu, biraz tembel, fakat o kadar da sevimli ve özünde iyi kalpli bir gençtir.

Emrecan, sürekli olarak hayatıyla ilgili "hatalı seçimler" yaptığı için hem babasını, hem ablasını hem de abisini çok yormaktadır. Emrecan, üzerindeki bu ağır aile baskısı yüzünden acilen bir meslek bulmayı ve kendi özgürlüğünü eline alıp kendisini ailesine kanıtlamayı aşırı istemektedir.

Baba Candır umumi Hikayesi

Baba Candır dizisinin ana hikayesi Emrecan'ın 11 yıl önce katıldığı bir mektep gezisinde meydana gelen bir yanlış anlaşılma; daha doğrusu bir "şaka" sayesinde başlar ve yürür.

"hayat tesadüflerle yürür" sözünü doğrular biçimde; Emrecan'ın, ilkokuldayken, ürgüp Peri Bacaları'na düzenledikleri bir mektep gezisi sırasında karşılaştığı akranı yaştaki bir kız, büyüdüğünde, hem başının bir numaralı belası hem de hayatının aşkı olacaktır.

Ceylan, doğma gelişme ürgüplü, güçlü karakterli, güzel yüzlü, akıllı, uslu, iyi kalpli, çalışkan, ve sevimli bir kızdır.

Emrecan ve yakın arkadaşı rüzgar; ilkokul gezisi esnasında, mektep arkadaşlarından ayrılıp, dar bir vadide bir başlarına gezinmeye başlarlar. Ve o anda yel göle düşer, yüzme bilmediği için boğulması an konusudur. Emrecan, bir türlü suya atlayıp arkadaşını kurtarmaya cesaret edemezken ve rüzgar, tam kendini suyun derinliğine bırakıp boğulmak üzereyken; o sırada tesadüf eseri ordan geçmekte olan, ürgüp'ün yerlisi küçük kız Ceylan, koşarak geldiği göle atlar ve Rüzgar'ın hayatını kurtarır.

Emrecan, nerden çıktığını anlayamadığı cesur kızı görünce korkup kaçar. rüzgar, ilk önce hayatını kurtaran Ceylan'a teşekkür eder. fakat başka yandan da, tıpkı cesareti gösteremeyen Emrecan'a aşırı kızgındır. Ceylan, Rüzgar'a "ben bugün senin hayatını kurtardım, bana bir can borcun mevcut, yani aslında kader bugün burda bizi birleştirdi" dendiğinde; rüzgar, "evet.. çok haklısın.. bence biz büyüyünce evlenmeliyiz" diyerek, çocuk aklıyla Ceylan'la alay eder. Ceylan, çok temiz kalpli, iyi niyetli, romantik bir kız bulunduğu için Rüzgar'ın bu alaycı sözlerini ciddiye alır, ona inanır. Ceylan'ın bu halini gören rüzgar, kendi kimliğini gizleyip, kendisini Emrecan şekilde tanıtır ve Ceylan'a "10 bir yıl sonra istanbul'da, millet Parkı'nda buluşmaları gerektiğini ve ordan sonra evlenebileceklerini" söyler. Ceylan, bu söze de inanır. yel, öğretmenlerinin seslenişi ile koşarak! gidip otobüslerine biner. Ceylan, 10 bir yıl sonra evleneceği çocuğun arkasından el sallar.

Aradan 11 yıl geçtikten sonra, Ceylan, 11 sene boyunca hiç unutmadığı Emrecan ile, yani gerçekte rüzgar ile buluşmak için istanbul'a gelir.

Ceylan, istanbul'a geldiği anda; kader, bir kez daha elini çabuk tutacak ve bu kez da hakiki Emrecan ile Ceylan'ın yollarını kesiştirecektir.

Ceylan, Emrecan'ın evine gelip, babası Salih'e kendisini "gelin" olarak tanıtınca; birden bire işler karışacak ve tüm aile Emrecan'ın bu kez da başına bir "kız meselesi" çıkardığı için ona aşırı kızacaktır. Emrecan, bir yandan Ceylan'la hiç bir alakası olmadığını anlatmaya ve bunu ailesine ispatlamaya çalışırken; öteki yandan da Ceylan'la yakınlaşacak ve bilincinde olmadan ona aşık olmaya başlayacaktır.

Aile Değerlerini önemseyen sıra Baba Candır

Baba Candir dizisinin ilerleyen bölümlerinde Ceylan, asıl hayatını kurtardığı ve çağımızda meşhur bir pop star olan yel ile tanışacak işler daha da karışacaktır. yel da, Ceylan'ı tanıyınca ona aşık olacak ve bu kez da Emrecan, çocukluğundan bu yana kafa rakibi olan Rüzgar'a, sevdiği kızı kaptırmamak için büyük bir mücadele vermeye başlayacaktır. Ceylan gerçeği öğrendiğinde duyguları ve verdiği söz içinde kalacaktır.

Salih'in kız kardeşi, evin sağduyu merkezi ve çocukların dadısı rolündeki Nermin hala, Libya'da bir inşaatta çalışan eşini kaybetmiş ve borçları yüzünden evsiz kalınca da abisinin evine sığınmıştır. Nermin hala, çocuklara karşı çok aşırı "yufka yürekli" davrandığı için abisine çok kızmaktadır. Bu nedenle evin halası, evin babasına göre daha katı ve katı kuralları olan bir disiplin merkezidir.

- Baba Candır dizisinde tüm karakterlerin hikayeleri "aile değerleri" üstünde birleşir.
- çoğu süre varlığını çok önemsemediğimiz ailemiz gerçekte sahip olduğumuz en kıymetli şeydir.
- Sorularımızın cevapları, problemlerimizin çözümleri gerçekte daima ailemizdedir.
- Baba Candır dizisi unutulmuş değerleri gün yüzüne çıkarıyor.


Baba Candır 50. bölüm Takılmadan izle 11-12-2016 ,Baba Candır 50. bölüm Tek Parça izle,Baba Candır 50. bölüm Online seyret,Baba Candır son bolum izle,Baba Candır 50. bölüm Takılmadan izle,Baba Candır 50. bölüm Hemen izle,Baba Candır 50. bölüm Full Hd izle,Baba Candır 50. bölüm Tek Parça izle,Baba Candır 50. bölüm izle ,Baba Candır 50. bölüm Takılmadan izle, Baba Candır 50. bölüm

Baba Candır 50. bölüm

Takılmadan izle

Türkiyenin Online Dizi izleme sitesinden alınmıştır bu içerik.! ..

Labels:Leave A Comment:

İzleyiciler

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Toplist

My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites