Baba Candır Son Bölüm izle | hd izle, Baba Candır Yeni Bölüm seyret, online izle ,Baba Candır Son bölümSponsor Bağlantılar

Baba Candir 45. Bolum 6 Kasım 2016


Baba Candır son bölüm

Baba Candır!

Baba Candır, uzun yıllar öncelikle eşini kaybedince, 3 çocuğuna hem babalık hem annelik hem de "yaşam koçluğu" yapmak mecburiyetinde kalmış, emektar bir yufkacı olan Salih'in başından geçen kimi şen, bazen de hüzünlü olayları anlatıyor.

Salih'in üç çocuğu da büyümüş ve hayata atılma yaşına gelmiştir. Salih'in hayattaki tek amacı çocuklarının hem iş hayatında, hem de hususi yaşamlarında mesut olduklarını görmektir. küçükler ise, artık büyüdükleri için, babalarının sözünü pek dinlemeden, kendi başlarının çaresine kendileri görmeyi, yani hayatı kendi bildikleri bu gibi yaşam sürmeyi tercih ediyorlar. ancak 3 çocuk da henüz kendi evlerine çıkacak kadar yeterli bir ekonomik özgürlüğe kavuşamadıkları için, halen babalarının evinde yaşamaktadırlar. gerçekte bu hal Salih'in de işine gelmektedir; çünkü, ne kadar büyümüş olurlarsa olsunlar, babalarının gözünde onlar hala küçük bir çocukturlar ve babalarının ilgisine ve korumasına ihtiyaçları bulunur. Baba Candir bütün hızıyla devam ediyor!

çocukları için Yaşayan Baba Candır

Salih'in hayatta enfazla inandığı sözlerden biri "bir babanın, oğlunun yaptığı tüm yanlışlardan sorumlu olduğudur." Bu nedenle, Salih, iki oğlunun da iş yaşamlarında ya da hususi yaşamlarında yaptıkları hataların sorumluluklarını üstlenmekte ve onları düzeltmek için büyük bir gayret harcamaktadır. Salih, tüm bunları yaparken, enfazla kendi hayatını ihmal edip, sırf çocukları için yaşamaktadır. Bu sebepten de çocuklarına göre Baba Candır!

Salih'in en büyük çocuğu, kızı Ece, Türkiye'nin büyük holdinglerinden birinin sahibi ve idare kurulu başkanı, Anadolu Kaplanı tarzındaki bir adam olan Hasan Başkan'ın özel asistanı görevindedir. Salih, kızının meslek hayatında başarılı olmasına aşırı sevinirken; hiç bir özel hayatı olmamasına da üzülmektedir.

Salih'in en büyük oğlu Egemen de, tıpkı ablası kadar başarılı bir çocuktur; tıp fakültesinden iyi derece ile mezun olduktan sonra, onkoloji uzmanı olmuş ve özel bir hastanede, kanser araştırmaları üzerine çalışmaya başlamıştır.

Aile Değerlerini önemseyen sıra Baba Candır

Ece ve Egemen, iyi kariyer seçimleri yapmış olmalarına rağmen, iş arkadaşları yahut patronları yüzünden büyük sorunlar yaşamaktadırlar. Ece, patronunun oğlu, şımarık ve kontrolcü bir adam olan Haluk'a karşı büyük bir mücadele veriyordur. Haluk Ece'nin babasıyla olan yakınlığından ve hızlı yükselişinden rahatsızdır. Ece'den kurtulmak istemekte ve her fırsatta onu şirketten göndermek için uğraşmaktadır. Egemen de, görev aldığı hastanenin başhekimi ile uğraşmaktadır. Başhekim kendisine kafayı taktığı için Egemen sürekli nöbete kalmaktadır. Başhekim aslında Egemen'i sınıyordur. Egemen'in çalışkanlığından ve dürüstlüğünden emin olunca onu uçarı kızı Aslı ile tanıştırır.

Salih, kızı ve oğlunun bu kadar aşırı çalışırken, sağlıklarına hiç dikkat etmiyor olmalarından dolayı çok aşırı üzülmekte ve onlara küçük bir çocuk bu gibi görerek iyi beslenmeleri ve sağlıklarına dikkat etmeleri konusunda sürekli uyarmaktadır.

kendilerini meslek hayatına kaptırmış olan bu iki çocuk, babalarının bu çok korumacı halinden sıkılmıştır ve bu nedenle sık sık babalarını yalnız bırakmaktadırlar.

Baba Candır Dizisinin sorun çocuğu

Ailenin en küçüğü Emrecan, tam bir "sıkıntı çocuk" devir. Emrecan, liseden sonra üniversiteyi kazanmış, ama ikinci sınıftan sonra okuldan atılmış, askerliğini yaptıktan sonra iki yıl boyunca iş aramış, ama hala kendisine uygun doğru dürüst bir meslek bulamamış, çok aşırı asi ruhlu, biraz tembel, ama o kadar da sevimli ve özünde iyi kalpli bir gençtir.

Emrecan, sürekli şekilde hayatıyla ilgili "hatalı seçimler" yaptığı için hem babasını, hem ablasını hem de abisini çok aşırı yormaktadır. Emrecan, üzerindeki bu ağır aile baskısı yüzünden acilen bir meslek bulmayı ve kendi özgürlüğünü eline alıp kendisini ailesine kanıtlamayı aşırı istemektedir.

Baba Candır genel Hikayesi

Baba Candır dizisinin ana hikayesi Emrecan'ın 11 sene öncelikle katıldığı bir okul gezisinde meydana gelen bir yanlış anlaşılma; daha doğrusu bir "şaka" sayesinde başlar ve yürür.

"hayat tesadüflerle yürür" sözünü doğrular biçimde; Emrecan'ın, ilkokuldayken, ürgüp Peri Bacaları'na düzenledikleri bir mektep gezisi sırasında karşılaştığı akranı yaştaki bir kız, büyüdüğünde, hem başının bir numaralı belası hem de hayatının aşkı olacaktır.

Ceylan, doğma gelişme ürgüplü, kuvvetli karakterli, güzel yüzlü, akıllı, uslu, iyi kalpli, çalışkan, ve sevimli bir kızdır.

Emrecan ve yakın arkadaşı rüzgar; ilkokul gezisi esnasında, okul arkadaşlarından ayrılıp, dar bir vadide bir başlarına gezinmeye başlarlar. Ve o anda rüzgar göle düşer, yüzme bilmediği için boğulması an konusudur. Emrecan, bir çeşitli suya atlayıp arkadaşını kurtarmaya cesaret edemezken ve yel, tam kendini suyun derinliğine bırakıp boğulmak üzereyken; o sırada rastlantı eseri ordan geçmekte olan, ürgüp'şöhret yerlisi küçük kız Ceylan, koşarak geldiği göle atlar ve Rüzgar'ın hayatını kurtarır.

Emrecan, nerden çıktığını anlayamadığı gözü pek kızı görünce korkup kaçar. rüzgar, ilk önce hayatını kurtaran Ceylan'a teşekkür eder. ama diğer yandan da, tıpkı cesareti gösteremeyen Emrecan'a çok fazla kızgındır. Ceylan, Rüzgar'a "ben bugün senin hayatını kurtardım, bana bir can borcun mevcut, yani gerçekte kader bugün burda bizi birleştirdi" dendiğinde; rüzgar, "evet.. çok aşırı haklısın.. bence biz büyüyünce evlenmeliyiz" diyerek, çocuk aklıyla Ceylan'la alay eder. Ceylan, çok temiz kalpli, iyi niyetli, romantik bir kız bulunduğu için Rüzgar'ın bu alaycı sözlerini ciddiye alır, ona inanır. Ceylan'ın bu halini gören yel, kendi kimliğini gizleyip, kendisini Emrecan olarak tanıtır ve Ceylan'a "10 bir sene sonra istanbul'da, ulus Parkı'nda buluşmaları gerektiğini ve ordan sonra evlenebileceklerini" söyler. Ceylan, bu söze de inanır. rüzgar, öğretmenlerinin seslenişi i! le koşarak gidip otobüslerine biner. Ceylan, 10 bir sene sonra evleneceği çocuğun arkasından el sallar.

Aradan 11 yıl geçtikten sonra, Ceylan, 11 yıl boyunca hiç unutmadığı Emrecan ile, yani aslında yel ile buluşmak için istanbul'a gelir.

Ceylan, istanbul'a geldiği anda; kader, bir defa daha elini çabuk tutacak ve bu defa da hakiki Emrecan ile Ceylan'ın yollarını kesiştirecektir.

Ceylan, Emrecan'ın evine gelip, babası Salih'e kendisini "gelin" şekilde tanıtınca; birden bire işler karışacak ve tüm aile Emrecan'ın bu defa da başına bir "kız meselesi" çıkardığı için ona çok kızacaktır. Emrecan, bir yandan Ceylan'la hiçbir alakası olmadığını anlatmaya ve bunu ailesine ispatlamaya çalışırken; diğer yandan da Ceylan'la yakınlaşacak ve farkında olmaksızın ona aşık olmaya başlayacaktır.

Aile Değerlerini önemseyen sıra Baba Candır

Baba Candir dizisinin ilerleyen bölümlerinde Ceylan, asıl hayatını kurtardığı ve bu günlerde meşhur bir pop star olan yel ile tanışacak işler daha da karışacaktır. rüzgar da, Ceylan'ı tanıyınca ona aşık olacak ve bu kez da Emrecan, çocukluğundan bu güne kadar baş rakibi olan Rüzgar'a, sevdiği kızı kaptırmamak için büyük bir mücadele vermeye başlayacaktır. Ceylan gerçeği öğrendiğinde duyguları ve verdiği söz içinde kalacaktır.

Salih'in kız kardeşi, evin sağduyu merkezi ve çocukların dadısı rolündeki Nermin hala, Libya'da bir inşaatta çalışan eşini kaybetmiş ve borçları yüzünden evsiz kalınca da abisinin evine sığınmıştır. Nermin hala, çocuklara karşı çok "yufka yürekli" davrandığı için abisine çok fazla kızmaktadır. Bu nedenle evin halası, evin babasına göre daha katı ve sert kuralları olan bir disiplin merkezidir.

- Baba Candır dizisinde bütün karakterlerin hikayeleri "aile değerleri" üzerinde birleşir.
- çoğu süre varlığını çok önemsemediğimiz ailemiz gerçekte sahip olduğumuz en değerli şeydir.
- Sorularımızın cevapları, problemlerimizin çözümleri aslında herzaman ailemizdedir.
- Baba Candır dizisi unutulmuş değerleri gün yüzüne çıkarıyor.


Baba Candır 45. bölüm Full izle 06-11-2016 ,Baba Candır 45. bölüm Takılmadan izle,Baba Candır 45. bölüm Youtube seyret,Baba Candır son bolum izle,Baba Candır 45. bölüm Online izle,Baba Candır 45. bölüm Youtube izle,Baba Candır 45. bölüm Takılmadan izle,Baba Candır 45. bölüm Tek Parça HD izle,Baba Candır 45. bölüm izle ,Baba Candır 45. bölüm Full Tek Parça izle, Baba Candır 45. bölüm

Baba Candır 45. bölüm

Full Tek Parça izle

Türkiyenin Online Dizi izleme s! itesinden alınmıştır bu içerik...

Labels:Leave A Comment:

İzleyiciler

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Toplist

My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites