Baba Candır Son Bölüm izle | hd izle, Baba Candır Yeni Bölüm seyret, online izle ,Baba Candır Son bölümSponsor Bağlantılar

Baba Candır 42. Bolum 19 Ekim 2016


Baba Candır yeni bolum full
Baba Candır!
Baba Candır, uzun yıllar önce eşini kaybedince, 3 çocuğuna hem babalık hem annelik hem de "yaşam koçluğu" yapmak mecburiyetinde kalmış, emektar bir yufkacı olan Salih'in başından geçen bazen şen, bazan de hüzünlü olayları anlatıyor.
Salih'in üç çocuğu da büyümüş ve hayata atılma yaşına gelmiştir. Salih'in hayattaki tek amacı çocuklarının hem iş hayatında, hem de özel yaşamlarında mesut olduklarını görmektir. çocuklar ise, artık büyüdükleri için, babalarının sözünü pek dinlemeden, kendi başlarının çaresine kendileri görmeyi, yani hayatı kendi bildikleri benzeri yaşamayı tercih etmektedirler. lakin üç çocuk da henüz kendi evlerine çıkacak kadar yeterli bir ekonomik özgürlüğe kavuşamadıkları için, halen babalarının evinde yaşamaktadırlar. gerçekte bu hal Salih'in de işine gelmektedir; nedeniyse, ne kadar büyümüş olurlarsa olsunlar, babalarının gözünde onlar hala küçük bir çocukturlar ve babalarının ilgisine ve korumasına ihtiyaçları vardır. Baba Candir tüm hızıyla devam ediyor!
çocukları için Yaşayan Baba Candır
Salih'in hayatta maksimum inandığı sözlerden birisi "bir babanın, oğlunun yaptığı tüm yanlışlardan mesul olduğudur." Bu nedenle, Salih, iki oğlunun da iş yaşamlarında yada hususi yaşamlarında yaptıkları hataların sorumluluklarını üstlenmekte ve onları düzeltmek için büyük bir gayret harcamaktadır. Salih, tüm bunları yaparken, maksimum kendi hayatını ihmal edip, yalnızca çocukları için yaşamaktadır. Bu nedenden dolayı de çocuklarına göre Baba Candır!
Salih'in en büyük çocuğu, kızı Ece, Türkiye'nin büyük holdinglerinden birinin sahibi ve idare kurulu başkanı, Anadolu Kaplanı tarzındaki bir adam olan Hasan Başkan'ın hususi asistanı görevindedir. Salih, kızının meslek hayatında başarılı olmasına çok sevinirken; hiçbir hususi hayatı olmamasına da üzülmektedir.
Salih'in en büyük oğlu Egemen de, tıpkı ablası kadar başarılı bir çocuktur; tıp fakültesinden iyi derece ile mezun olduktan sonra, onkoloji uzmanı olmuş ve özel bir hastanede, kanser araştırmaları üzerine çalışmaya başlamıştır.
Aile Değerlerini önemseyen dizi Baba Candır
Ece ve Egemen, iyi kariyer seçimleri yapmış olmalarına rağmen, iş arkadaşları ya da patronları yüzünden büyük sorunlar yaşamaktadırlar. Ece, patronunun oğlu, şımarık ve kontrolcü bir adam olan Haluk'a karşı büyük bir mücadele veriyordur. Haluk Ece'nin babasıyla olan yakınlığından ve hızlı yükselişinden rahatsızdır. Ece'den kurtulmak istemekte ve her fırsatta onu şirketten göndermek için uğraşmaktadır. Egemen de, vazife aldığı hastanenin başhekimi ile uğraşmaktadır. Başhekim kendisine kafayı taktığı için Egemen sürekli nöbete kalmaktadır. Başhekim gerçekte Egemen'i sınıyordur. Egemen'in çalışkanlığından ve dürüstlüğünden emin olunca onu uçarı kızı Aslı ile tanıştırır.
Salih, kızı ve oğlunun bu kadar çok aşırı çalışırken, sağlıklarına hiç dikkat etmiyor olmalarından dolayı çok üzülmekte ve onlara küçük bir çocuk bunun gibi görerek iyi beslenmeleri ve sağlıklarına dikkat etmeleri hakkında sürekli uyarmaktadır.
kendilerini iş hayatına kaptırmış olan bu iki çocuk, babalarının bu çok korumacı halinden sıkılmıştır ve bu nedenle sık çok babalarını yalnız bırakmaktadırlar.
Baba Candır Dizisinin problem çocuğu
Ailenin en küçüğü Emrecan, tam bir "problem çocuk" tur. Emrecan, liseden sonra üniversiteyi kazanmış, lakin ikinci sınıftan sonra okuldan atılmış, askerliğini yaptıktan sonra iki yıl boyunca iş aramış, fakat hala kendisine uygun doğru dürüst bir meslek bulamamış, çok asi ruhlu, biraz tembel, ama o kadar da sevimli ve özünde iyi kalpli bir gençtir.
Emrecan, sürekli şekilde hayatıyla ilgili "hatalı seçimler" yaptığı için hem babasını, hem ablasını hem de abisini çok fazla yormaktadır. Emrecan, üzerindeki bu ağır aile baskısı yüzünden acilen bir iş bulmayı ve kendi özgürlüğünü eline alıp kendisini ailesine kanıtlamayı çok aşırı istemektedir.
Baba Candır genel Hikayesi
Baba Candır dizisinin ana hikayesi Emrecan'ın 11 yıl öncelikle katıldığı bir mektep gezisinde meydana gelen bir yanlış anlaşılma; daha doğrusu bir "şaka" yardımı ile başlar ve yürür.
"yaşam tesadüflerle yürür" sözünü doğrular şekilde; Emrecan'ın, ilkokuldayken, ürgüp Peri Bacaları'na düzenledikleri bir mektep gezisi esnasında karşılaştığı akranı yaştaki bir kız, büyüdüğünde, hem başının bir numaralı belası hem de hayatının aşkı olacaktır.
Ceylan, doğma gelişme ürgüplü, güçlü karakterli, güzel yüzlü, akıllı, uslu, iyi kalpli, çalışkan, ve sevimli bir kızdır.
Emrecan ve yakın arkadaşı rüzgar; ilkokul gezisi esnasında, mektep arkadaşlarından ayrılıp, dar bir vadide bir başlarına gezinmeye başlarlar. Ve o anda rüzgar göle düşer, yüzme bilmediği için boğulması an meselesidir. Emrecan, bir çeşitli suya atlayıp arkadaşını kurtarmaya cesaret edemezken ve rüzgar, tam kendini suyun derinliğine bırakıp boğulmak üzereyken; o sırada rastlantı eseri ordan geçmekte olan, ürgüp'şöhret yerlisi küçük kız Ceylan, koşarak geldiği göle atlar ve Rüzgar'ın hayatını kurtarır.
Emrecan, nerden çıktığını anlayamadığı gözüpek kızı görünce korkup kaçar. rüzgar, ilk öncelikle hayatını kurtaran Ceylan'a teşekkür eder. ama diğer yandan da, aynı cesareti gösteremeyen Emrecan'a çok fazla kızgındır. Ceylan, Rüzgar'a "ben bugün senin hayatını kurtardım, bana bir can borcun var, yani gerçekte kader bugün burda bizi birleştirdi" dendiğinde; rüzgar, "evet.. aşırı haklısın.. bence biz büyüyünce evlenmeliyiz" diyerek, çocuk aklıyla Ceylan'la alay eder. Ceylan, aşırı temiz kalpli, iyi niyetli, romantik bir kız olduğu için Rüzgar'ın bu alaycı sözlerini ciddiye alır, ona inanır. Ceylan'ın bu halini gören rüzgar, kendi kimliğini gizleyip, kendisini Emrecan şekilde tanıtır ve Ceylan'a "on bir yıl sonra istanbul'da, ulus Parkı'nda buluşmaları gerektiğini ve ordan sonra evlenebileceklerini" söyler. Ceylan, bu söze de inanır. yel, öğretmenlerinin seslenişi ile koşarak gidip otobüslerine biner. Ceylan, on bir sene sonra evleneceği çocuğun arkasından el sallar.
Aradan 11 sene geçtikten sonra, Ceylan, 11 sene boyunca hiç unutmadığı Emrecan ile, yani gerçekte rüzgar ile buluşmak için istanbul'a gelir.
Ceylan, istanbul'a geldiği anda; kader, bir defa daha elini çabuk tutacak ve bu defa da hakiki Emrecan ile Ceylan'ın yollarını kesiştirecektir.
Ceylan, Emrecan'ın evine gelip, babası Salih'e kendisini "gelin" olarak tanıtınca; birden bire işler karışacak ve tüm aile Emrecan'ın bu kez da başına bir "kız meselesi" çıkardığı için ona çok fazla kızacaktır. Emrecan, bir yandan Ceylan'la hiç bir alakası olmadığını anlatmaya ve bunu ailesine ispatlamaya çalışırken; öteki yandan da Ceylan'la yakınlaşacak ve farkında yapılmaksızın ona aşık olmaya başlayacaktır.
Aile Değerlerini önemseyen sıra Baba Candır
Baba Candir dizisinin ilerleyen bölümlerinde Ceylan, asıl hayatını kurtardığı ve günümüzde meşhur bir pop star olan yel ile tanışacak işler daha da karışacaktır. yel da, Ceylan'ı tanıyınca ona aşık olacak ve bu kez da Emrecan, çocukluğundan bu yana baş rakibi olan Rüzgar'a, sevdiği kızı kaptırmamak için büyük bir mücadele vermeye başlayacaktır. Ceylan gerçeği öğrendiğinde duyguları ve verdiği söz arasında kalacaktır.
Salih'in kız kardeşi, evin sağduyu merkezi ve çocukların dadısı rolündeki Nermin hala, Libya'da bir inşaatta çalışan eşini kaybetmiş ve borçları yüzünden evsiz kalınca da abisinin evine sığınmıştır. Nermin hala, çocuklara karşı çok fazla "yufka yürekli" davrandığı için abisine çok aşırı kızmaktadır. Bu nedenle evin halası, evin babasına göre daha sert ve sert kuralları olan bir disiplin merkezidir.
- Baba Candır dizisinde bütün karakterlerin hikayeleri "aile değerleri" üzerinde birleşir.
- çoğu zaman varlığını çok fazla önemsemediğimiz ailemiz aslında sahip olduğumuz en kıymetli olaydır.
- Sorularımızın cevapları, problemlerimizin çözümleri gerçekte daima ailemizdedir.
- Baba Candır dizisi unutulmuş değerleri gün yüzüne çıkarıyor.

Baba Candır 42. bölüm Full Hd izle 19-10-2016 ,Baba Candır 42. bölüm Donmadan izle,Baba Candır 42. bölüm internetten seyret,Baba Candır son bolum izle,Baba Candır 42. bölüm Tek Parça izle,Baba Candır 42. bölüm Full izle,Baba Candır 42. bölüm Donmadan izle,Baba Candır 42. bölüm Donmadan izle,Baba Candır 42. bölüm izle ,Baba Candır 42. bölüm internetten izle, Baba Candır 42. bölüm
Baba Candır 42. bölüm
internetten izle
Türkiyenin Online Dizi izleme sitesinden alınmışt� �r bu içerik...

Labels:Leave A Comment:

İzleyiciler

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Toplist

My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites