Baba Candır Son Bölüm izle | hd izle, Baba Candır Yeni Bölüm seyret, online izle ,Baba Candır Son bölümSponsor Bağlantılar

Baba Candir 42. Bolum 9 Ekim 2016


Baba Candır izle

Baba Candır!

Baba Candır, uzun yıllar önce eşini kaybedince, 3 çocuğuna hem babalık hem annelik hem de "yaşam koçluğu" yapmak zorunda kalmış, emektar bir yufkacı olan Salih'in başından geçen bazan şen, bazen de hüzünlü olayları anlatıyor.

Salih'in 3 çocuğu da büyümüş ve hayata atılma yaşına gelmiştir. Salih'in hayattaki tek amacı çocuklarının hem iş hayatında, hem de hususi hayatlarında mesut olduklarını görmektir. minikler ise, bundan sonra büyüdükleri için, babalarının sözünü pek dinlemeden, kendi başlarının çaresine kendileri bakmayı, yani hayatı kendi bildikleri benzeri yaşam sürmeyi tercih etmekteler. fakat 3 çocuk da henüz kendi evlerine çıkacak kadar yeterli bir ekonomik özgürlüğe kavuşamadıkları için, halen babalarının evinde yaşamaktadırlar. aslında bu hal Salih'in de işine gelmektedir; çünkü, ne kadar büyümüş olurlarsa olsunlar, babalarının gözünde onlar hala küçük bir çocukturlar ve babalarının ilgisine ve korumasına ihtiyaçları bulunur. Baba Candir tüm hızıyla devam ediyor!

çocukları için Yaşayan Baba Candır

Salih'in yaşamda en fazla inandığı sözlerden bir tanesi "bir babanın, oğlunun yaptığı tüm yanlışlardan sorumlu olduğudur." Bu nedenle, Salih, iki oğlunun da iş yaşamlarında ve ya özel hayatlarında yaptıkları hataların sorumluluklarını üstlenmekte ve onları düzeltmek için büyük bir çaba harcamaktadır. Salih, bütün bunları yaparken, en iyi kendi hayatını ihmal edip, yalnızca çocukları için yaşamaktadır. Bu yüzden de çocuklarına göre Baba Candır!

Salih'in en büyük çocuğu, kızı Ece, Türkiye'nin büyük holdinglerinden birinin sahibi ve idare kurulu başkanı, Anadolu Kaplanı tarzındaki bir adam olan Hasan Başkan'ın özel asistanı görevindedir. Salih, kızının meslek hayatında başarılı olmasına çok aşırı sevinirken; hiç bir hususi hayatı olmamasına da üzülmektedir.

Salih'in en büyük oğlu Egemen de, tıpkı ablası kadar başarılı bir çocuktur; tıp fakültesinden iyi derece ile mezun olduktan sonra, onkoloji uzmanı olmuş ve hususi bir hastanede, kanser araştırmaları üzerine çalışmaya başlamıştır.

Aile Değerlerini önemseyen sıra Baba Candır

Ece ve Egemen, iyi kariyer seçimleri yapmış olmalarına rağmen, meslek arkadaşları yahut patronları yüzünden büyük sorunlar yaşamaktadırlar. Ece, patronunun oğlu, şımarık ve kontrolcü bir adam olan Haluk'a karşı büyük bir mücadele veriyordur. Haluk Ece'nin babasıyla olan yakınlığından ve hızlı yükselişinden rahatsızdır. Ece'den kurtulmak istemekte ve her fırsatta onu şirketten göndermek için uğraşmaktadır. Egemen de, vazife aldığı hastanenin başhekimi ile uğraşmaktadır. Başhekim kendisine kafayı taktığı için Egemen sürekli nöbete kalmaktadır. Başhekim gerçekte Egemen'i sınıyordur. Egemen'in çalışkanlığından ve dürüstlüğünden emin olunca onu uçarı kızı Aslı ile tanıştırır.

Salih, kızı ve oğlunun bu kadar çok fazla çalışırken, sağlıklarına hiç dikkat etmiyor olmalarından ötürü çok fazla üzülmekte ve onlara küçük bir çocuk bu gibi görerek iyi beslenmeleri ve sağlıklarına dikkat etmeleri meselesinde sürekli uyarmaktadır.

menfaatlerini iş hayatına kaptırmış olan bu iki çocuk, babalarının bu çok fazla korumacı halinden sıkılmıştır ve bu nedenle çok yoğun babalarını yalnız bırakmaktadırlar.

Baba Candır Dizisinin sorun çocuğu

Ailenin en küçüğü Emrecan, tam bir "sorun çocuk" devir. Emrecan, liseden sonra üniversiteyi kazanmış, ama ikinci sınıftan sonra okuldan atılmış, askerliğini yaptıktan sonra iki yıl boyunca iş aramış, fakat hala kendisine müsait doğru dürüst bir iş bulamamış, çok fazla asi ruhlu, biraz tembel, fakat o kadar da şirin ve özünde iyi kalpli bir gençtir.

Emrecan, sürekli olarak hayatıyla ilgili "hatalı seçimler" yaptığı için hem babasını, hem ablasını hem de abisini çok fazla yormaktadır. Emrecan, üstündeki bu ağır aile baskısı yüzünden acilen bir iş bulmayı ve kendi özgürlüğünü eline alıp kendisini ailesine kanıtlamayı aşırı istemektedir.

Baba Candır genel Hikayesi

Baba Candır dizisinin ana hikayesi Emrecan'ın 11 sene evvela katıldığı bir mektep gezisinde meydana gelen bir yanlış anlaşılma; daha doğrusu bir "şaka" yardımı ile başlar ve yürür.

"yaşam tesadüflerle yürür" sözünü doğrular biçimde; Emrecan'ın, ilkokuldayken, ürgüp Peri Bacaları'na düzenledikleri bir mektep gezisi sırasında karşılaştığı akranı yaştaki bir kız, büyüdüğünde, hem başının bir numaralı belası hem de hayatının aşkı olacaktır.

Ceylan, doğma büyüme ürgüplü, güçlü karakterli, güzel yüzlü, akıllı, uslu, iyi kalpli, çalışkan, ve sevimli bir kızdır.

Emrecan ve yakın arkadaşı yel; ilkokul gezisi sırasında, mektep arkadaşlarından ayrılıp, dar bir vadide bir başlarına gezinmeye başlarlar. Ve o anda rüzgar göle düşer, yüzme bilmediği için boğulması lahza meselesidir. Emrecan, bir türlü suya atlayıp arkadaşını kurtarmaya cesaret edemezken ve rüzgar, tam kendini suyun derinliğine bırakıp boğulmak üzereyken; o sırada tesadüf eseri ordan geçmekte olan, ürgüp'şöhret yerlisi küçük kız Ceylan, koşarak geldiği göle atlar ve Rüzgar'ın hayatını kurtarır.

Emrecan, nerden çıktığını anlayamadığı gözüpek kızı görünce korkup kaçar. rüzgar, ilk öncelikle hayatını kurtaran Ceylan'a teşekkür eder. ama öteki yandan da, tıpkı cesareti gösteremeyen Emrecan'a çok fazla kızgındır. Ceylan, Rüzgar'a "ben bugün senin hayatını kurtardım, bana bir can borcun var, yani aslında kader bugün burda bizi birleştirdi" deyince; yel, "evet.. çok haklısın.. bence biz büyüyünce evlenmeliyiz" diyerek, çocuk aklıyla Ceylan'la alay eder. Ceylan, çok temiz kalpli, iyi niyetli, romantik bir kız bulunduğu için Rüzgar'ın bu alaycı sözlerini ciddiye alır, ona inanır. Ceylan'ın bu halini gören rüzgar, kendi kimliğini gizleyip, kendisini Emrecan şekilde tanıtır ve Ceylan'a "on bir sene sonra istanbul'da, ulus Parkı'nda buluşmaları gerektiğini ve ordan sonra evlenebileceklerini" söyler. Ceylan, bu söze de inanır. rüzgar, öğretmenlerinin seslenişi ile koşarak gidip ot obüslerine biner. Ceylan, 10 bir sene sonra evleneceği çocuğun arkasından el sallar.

Aradan 11 yıl geçtikten sonra, Ceylan, 11 sene boyunca hiç unutmadığı Emrecan ile, yani gerçekte yel ile buluşmak için istanbul'a gelir.

Ceylan, istanbul'a geldiği anda; kader, bir kez daha elini çabuk tutacak ve bu kez da hakiki Emrecan ile Ceylan'ın yollarını kesiştirecektir.

Ceylan, Emrecan'ın evine gelip, babası Salih'e kendisini "gelin" olarak tanıtınca; ansızın bire işler karışacak ve bütün aile Emrecan'ın bu defa da başına bir "kız meselesi" çıkardığı için ona çok kızacaktır. Emrecan, bir yandan Ceylan'la hiçbir alakası olmadığını anlatmaya ve bunu ailesine ispatlamaya çalışırken; başka yandan da Ceylan'la yakınlaşacak ve bilincinde olmadan ona aşık olmaya başlayacaktır.

Aile Değerlerini önemseyen dizi Baba Candır

Baba Candir dizisinin ilerleyen bölümlerinde Ceylan, asıl hayatını kurtardığı ve günümüzde meşhur bir pop star olan rüzgar ile tanışacak işler daha da karışacaktır. rüzgar da, Ceylan'ı tanıyınca ona aşık olacak ve bu defa da Emrecan, çocukluğundan buyana kafa rakibi olan Rüzgar'a, sevdiği kızı kaptırmamak için büyük bir mücadele vermeye başlayacaktır. Ceylan gerçeği öğrendiğinde duyguları ve verdiği söz içinde kalacaktır.

Salih'in kız kardeşi, evin sağduyu merkezi ve çocukların dadısı rolündeki Nermin hala, Libya'da bir inşaatta çalışan eşini kaybetmiş ve borçları yüzünden evsiz kalınca da abisinin evine sığınmıştır. Nermin hala, çocuklara karşı çok "yufka yürekli" davrandığı için abisine çok aşırı kızmaktadır. Bu nedenle evin halası, evin babasına göre daha katı ve sert kuralları olan bir disiplin merkezidir.

- Baba Candır dizisinde bütün karakterlerin hikayeleri "aile değerleri" üzerinde birleşir.
- çoğu zaman varlığını aşırı önemsemediğimiz ailemiz aslında sahip olduğumuz en değerli şeydir.
- Sorularımızın cevapları, problemlerimizin çözümleri gerçekte herzaman ailemizdedir.
- Baba Candır dizisi unutulmuş değerleri gün yüzüne çıkarıyor.


Baba Candır 42. bölüm Donmadan izle 09-10-2016 ,Baba Candır 42. bölüm Tek Parça HD izle,Baba Candır 42. bölüm Full Tek Parça seyret,Baba Candır son bolum izle,Baba Candır 42. bölüm ücretsiz izle,Baba Candır 42. bölüm Full Hd izle,Baba Candır 42. bölüm Hemen izle,Baba Candır 42. bölüm Youtube izle,Baba Candır 42. bölüm izle ,Baba Candır 42. bölüm Takılmadan izle, Baba Candır 42. bölüm

Baba Candır 42. bölüm

Takılmadan izle

Türkiyenin Online Dizi izleme sitesinden alınm ıştır bu içerik...

Labels:Leave A Comment:

İzleyiciler

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Toplist

My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites